شرکت فنی و مهندسی سورنا رایان با همکاری جمعی از  متخصصین و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات تاسیس گردیده است.

این مجموعه با تكيه بر تجربه مؤسسان و نیروهای متخصص خود  راه حلهاي جامع و متفاوتی در زمينه طراحي و پياده سازي شبكه هاي كامپيوتري، مراکز داده، سيستمهاي ارتباطي و مخابراتی، شبكه هاي ديجيتالي ،اينترنت و اينترانت  ، بر مبناي آخرين دستاوردهاي نوين انفورماتيك ارائه می نماید.

ما از هرگونه هزينه زائد اجتناب ميکنيم، همچنين ما عقيده داريم مشتري نبايد بهاي ضعفهاي مديريتي و يا اشکالات اجرايي کار ما را بپردازد. پس ما پيش از راه اندازي هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابليت اجرايي آن را بررسي مي کنيم. همچنين ما براين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتري در صورتيکه به نحوي انجام گردد که مشتري از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتري را به يک قوه تبليغي خودساخته مبدل کند، و اين افزايش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در بر خواهد داشت. اين اصول ساده ، در عمل قابل بکارگيري هستند و پايه تمامي فعاليتهاي ما را تشکيل ميدهند.

سورنا رایان آماده همکاری با شماست.

این مجموعه در حال حاضر در حوزه شبکه‌های کامپیوتری در دو بخش اصلی فعالیت می‌کند که شامل خدمات شبکه و همچنین فروش تجهیزات شبکه می‌باشد:

بخش خدمات شبکه

بخش خدمات شبکه در این مجموعه شامل سه عنوان اصلی می‌باشد:

۱ – خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه

۲ – خدمات نصب و اجرای پروژه‌های شبکه‌

۳ – خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

این خدمات به صورت قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت برای پشتیبانی و نگهداری شبکه و به شکل پروژه‌ای و موردی در زمینه مشاوره و پیاده‌سازی شبکه به شرکت‌ها، مؤسسات، صنایع گوناگون، مراکز درمانی و آموزشی، مجتمع‌های تجاری – اداری بزرگ، کارخانه‌ها، سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ و … ارائه می‌گردد.

بخش فروش تجهیزات شبکه

این شرکت در بخش فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه از قبیل سرور ، فایروال ، مودم‌، روتر ، تجهیزات وایرلس،سوئیچ شبکه، کابل‌ شبکه با برندهای معتبری همچون Nexans ، Legrand ، Mikrotik ، Cisco ، HP ، D-Link ، TP-Link و … آماده همکاری می‌باشد.

ویژگی های خدمات سورنا رایان

بررسی و آنالیز شبکه

کارشناسان ما با تهیه نقشه از وضعیت موجود شبکه، کلیه تجهیزات شبکه سازمان را ثبت میکنند و با انجام تست های مختلف، وضعیت سلامت تجهیزات فیزیکی شبکه اعم از کابل ها، سرورها، کلاینت ها و … را مورد بررسی دقیق قرار میدهند و گزارشات آن را به مدیران ارائه میکنند.

رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه

پس از آنالیزها و شناسایی ایرادات شبکه، کارشناسان ما شروع به برطرف کردن اختلالات و بهینه سازی های مختلف میکنند. رفع ایرادات سخت افزاری در اولویت بالایی میباشد و تجهیزات معیوب به سرعت تعمیر و یا تعویض میشوند.

پشتیبانی مداوم و به موقع

در سورنا رایان، بازدیدهای دوره ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و در قرارداد پشتیبانی شبکه نیز لزوم اجرای آن حتما قید میشود. پس از رفع اختلالات شبکه ، کارشناسان با آنالیزهای منظم ، به پایش شبکه میپردازند تا دیگر مشکلی در شبکه سازمان باقی نماند.

بررسی رضایت مندی مشتریان

 سورنا رایان با شعار مشتری مداری ، تمام تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی مشتریان خود انجام میدهد و پس از انعقاد قرارداد پشتیبانی شبکه با سازمان ، سورنا رایان در بازه های زمانی منظم ، فرم نظرسنجی برای مدیر سازمان ارسال میکند تا خدمات پشتیبانی شبکه کارشناسان را مورد ارزیابی های کیفیتی قرار بگیرد و این رضایتنامه کتبی ، در گنجینه رزومه های رضایت مشتریان سورنا رایان نگهداری میشود.

ارائه گزارشات و مستندات

کلیه اموری که توسط متخصصان سورنا رایان برای شبکه سازمان شما انجام میشود ، بطور کامل ثبت میشود و گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین میکند ، در اختیار مدیران قرار میگیرد. کارشناسان سورنا رایان همیشه آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان میباشند و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره ، سورنا رایان کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام میکند تا پاسخگوی نیازها ، سوالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

با ما تماس بگیرید